Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Daug vargo „7bet-NKL” ketvirtfinalio starte neturėjo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Marijampoliečiai namuose 112:63 (33:15, 23:15, 26:17, 30:16) nušlavė Vilniaus „Rytą-2” bei serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

10
22
3
11

Antrasis serijos mačas Vilniuje vyks šeštadienį, rungtynių pradžia – 17 val.

Apylygi kova rungtynėse vyko vos 2 minutes, po kurių šeimininkai pirmavo 9:7. Vėliau Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai spurtavo 10:0 ir jau pirmo kėlinio viduryje pabėgo dviženkle persvara (19:7).

Suvalkijos klubas visą likusį susitikimą augino pranašumą, kuris vienu metu siekė 52 taškus (109:57). Galiausiai pergalė iškovota buvo rezultatu 112:63.

„Ryto“ dubleriai vertėsi Andreaso Kalogiros.

Šeimininkų gretose taškus pelnė visi 10 aikštėje pasirodę žaidėjai, 8 iš jų surinko dviženklį rezultatyvumą.

„Sūduva-Mantinga“ šiame mače pataikė net 17 tolimų metimų iš 41 (41 proc.). Tuo metu vilniečiai – 6 iš 22 (27 proc.).

Nepaisant lengvos pergalės ir 112 pelnytų taškų, marijampoliečiai metė vos 5 baudos metimus, visi jie – tikslūs.

Marijampolės komandai Aurelijus Pukelis per 20 minučių pelnė 10 taškų (5/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 22 naudingumo balus.

Rezultatyviausias buvo Žygimantas Šimonis, per 19 minučių pelnęs 17 taškų (1/4 dvit., 5/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Gediminas Alisas, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 12 taškų (5/8 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 17 (5/9 trit.), Justas Nausėdas 16 (4/5 trit.), Evaldas Džiaugys (5/5 dvit.) ir Aidas Kavaliauskas (5/6 dvit., 5 rez. perd.) po 13, Marijus Užupis 12 (2/4 trit., 5 atk. kam.), Viktors Iljins 11 (4/4 dvit., 6 atk. kam.), Aurelijus Pukelis (5/6 dvit., 11 atk. kam., 3 blok.) ir Paulius Beliavičius (2/8 trit., 5 rez. perd.) po 10, Tautvydas Kliučinykas 8 (2/3 trit., 5 rez. perd.).

„Rytas-2“: Arnas Adomavičius 13 (3/8 trit.), Gediminas Alisas 12 (5/8 dvit., 11 atk. kam.), Adas Šimonis (2/4 trit.) ir Matas Mačijauskas (5/9 dvit.) po 10, Lukas Valantinas 9 (4/7 dvit.).