Nuotr.:

Dramatiškai mažąjį finalą laimėję „Telšiai“ pasidabino „7bet-NKL“ bronzos medaliais. Telšiškiai namuose kovoje dėl trečiosios vietos 75:74 (25:17, 20:13, 16:22, 14:22) palaužė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“.

18
28
89%
8/9
12

Bronzos medalius Telšių klubas iškovojo antrą sezoną paeiliui bei trečią sykį apskritai, jų sąskaitoje dar yra dvi antrosios vietos.

Tuo metu „Sūduva-Mantinga“ ketvirtoje vietoje liko trečią kartą per pastaruosius penkis sezonus.

Likus kiek mažiau nei 2 min. iki mačo pabaigos Paulius Beliavičius smeigė tolimą metimą ir priartino marijampoliečius iki 2 taškų (69:71). Komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis, o likus 47 sek. taškus iš po krepšio pelnė Rolandas Jakštas – 73:69.

Aurelijus Pukelis likus 5 sek. dar sumažino „Sūduvos-Mantingos“ deficitą iki 2 taškų (71:73), tačiau galutinį tašką susitikime padėjo Lauryno Kaveckio dvitaškis (75:73). Tritaškį su sirena dar įskraidino Aidas Kavaliauskas.

Pirmoji mačo dalis klostėsi permainingai, pirmąjį smūgį sudavė šeimininkai, surengdami spurtą 14:6 (23:14). Marijampoliečiai į tai atsakė atkarpa 9:0 bei pavijo varžovus (28:31). Tačiau Ryčio Vaišvilos auklėtiniai tuomet pelnė 12 taškų be atsako ir prieš ilgąją pertrauką nutolo rekordiniu pranašumu – 45:30.

Po pertraukos Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pavijo telšiškius, tačiau rungtynių perlaužti nepavyko.

Marijampoliečiai kovoje dėl bronzos pataikė 5 tolimus metimus iš 29 (17 proc.), „Telšiai“ – 6 iš 15 (40 proc.).

Telšių komandai Ovidijus Kaminskis per 33 minutes surinko dvigubą dublį. 32-ejų puolėjas pelnė 18 taškų (5/15 dvit., 8/9 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 26 taškai (11/13 dvit., 0/3 trit., 4/7 baud.), 14 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 32 naudingumo balai.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 18 (5/15 dvit., 8/9 baud., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 28 naud.), Rolandas Jakštas 16 (2/4 trit.), Ignas Razutis 14 (3/7 dvit., 2/3 trit., 12 rez. perd., 3 per. kam.), Mindaugas Norkus 12 (5/7 dvit., 5 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 26 (11/13 dvit., 14 atk. kam., 5 kld., 32 naud.), Paulius Beliavičius 14 (3/9 trit.), Aidas Kavaliauskas 9 (4 rez. perd.), Evaldas Džiaugys 7 (0/6 trit.).