Nuotr.: Vytenis Skroblas
Nuotr. Vytenis Skroblas

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Mezon NKL sezoną pradėjo pergalingai. Marijampoliečiai sezono starte 91:78 įveikė Jonavos klubą ir įsirašė pirmąją pergalę.

22
35
89%
8/9
8

Pirmasis sezono išbandymas savo sirgalių akivaizdoje Marijampolės komandai buvo banguotas. Jonavos klubas trečiajame kėlinyje beveik visiškai panaikino dviženklę marijampoliečių persvarą, kurią, tiesa, Ryčio Vaišvilos auklėtiniai vėliau sugebėjo atkurti, taip ketvirtą kėlinį paversdami tik formalumu.

Po rungtynių vienas rezultatyviausių „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjų Andrius Aleksandrovas pasakojo, kad banguota rungtynių eiga galėjo klostytis dėl startinio jaudulio.

„Rungtynės kaip pirmosios rungtynės. Jos buvo sunkios, pirmasis mačas namie, tai lėmė nervinė įtampa, nes buvome susikaustę, nepataikėme laisvi. Šiaip matome daug taisytinų dalykų, bet šiandien svarbu, kad laimėjome“, – pasakojo Aleksandrovas.

Marijampolės ekipa Nerijaus Zabarausko auklėtiniams po savo krepšiu leido atkovoti 15 kamulių. Aleksandrovo teigimu, toks skaičius negali būti toleruojamas.

„Pirmiausia, reikia gerinti kovą dėl kamuolių, suteikėme daug antrų šansų, o žaidžiant su stipresne komanda, tai stipriai atsilieptų. Taip pat ir gynyba vienas prieš vieną... Daug taisytinų dalykų“, – pasakojo puolėjas.

Taip „Sūduva-Mantinga“ pradėjo titulo gynybą. Aleksandrovas neslepia, kad sezoną pradėti pergale yra smagu, tačiau priešakyje dar ilgas kelias. Krepšininkas neslėpdamas dar kartą patvirtino to kelio tikslą.

„Kaip ir visos komandos, norime nueiti į finalinį ketvertą. Turime nueiti į ketvertą“, – drąsiai rėžė Aleksandrovas.

Jau šiandien Marijampolės ekipa sužais antrąsias sezono rungtynes Tauragėje, kur 16 val. susikaus su vietos ekipa.