Nuotr.: V.Mikaitis
Nuotr. V.Mikaitis

Dvejus metus namų rungtynes Mažeikiuose žaidę „Telšiai“ (2-0) šiandien sugrįžo į buvusius savo namus ir iš ten išsivežė pergalę.

13
19
4
75%
3/4

Augenijaus Vaškio treniruojama Žemaitijos komanda svečiuose 73:63 (20:11, 17:12, 15:24, 21:16) susitvarkė su Mažeikių „Ereliais“ (0-2).

Pamatus savo pergalei telšiškiai pradėjo klotis jau pirmajame kėlinyje, kuriame susikrovė devynių taškų pranašumą (20:11), o pirmoji rungtynių pusė buvo baigta su dar didesniu pranašumu (37:23).

Vis tik Aloyzo Rudžio kariauna atkuto po ilgosios pertraukos. Skurdžiai per pirmuosius du kėlinius puolę mažeikiškiai pamažu atrado kelius link krepšio, o kėlinio viduryje po 11:3 laimėtos atkarpos netgi sugebėjo išsiveržti į priekį (47:46).

Tiesa, pričiupti „Telšių“ krepšininkai vadžių iš savo rankų galutinai nepaleido, o iki mačo pabaigos likus minutei, svečiai turėjo šešių taškų persvarą (69:63).

„Ereliai“ dar mėgino kilti į šturmą, tačiau jie greitai buvo nusodinti „Telšių“ komandos lyderių – taškus pelnė Mantvydas Stašelis, o pergalę dėjimu užtvirtino Erikas Kubilius.

Mažeikių klubą šiame mače skandino klaidos – šeimininkai suklydo 21 kartą, kuomet „Telšiai“ kamuolį prarado 14 kartų.

„Telšiai“ varžovų gretose šiandien sutiko puikiai pažįstamus veidus – anksčiau Telšiuose žaidusius Igną Razutį ir Lauryną Kaveckį. Pastarasis pelnė 14 taškų, o Razutis pridėjo 4.

„Ereliai“: Mindaugas Reminas ir Laurynas Kaveckis po 14, Darius Marcinkevičius 10, Aurimas Urbonas 9, Deividas Pogužinskas 7.

„Telšiai“: Erikas Kubilius 14, Mantvydas Stašelis 13, Mindaugas Norkus 12, Osvaldas Mačernis 11.