Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Molėtų „Ežerūno“ (1-2) komanda pirmąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL) įsirašė įveikdama iki tol nesuklupusius varžovus. Gintauto Vileitos auklėtiniai svečiuose 68:57 (21:8, 14:9, 12:20, 21:19) nugalėjo „Telšių“ (2-1) krepšininkus.

14
17
75%
3/4
100%
2/2

Šeimininkai ypatingai prastai pradėjo rungtynes puolime, per pirmus du kėlinius pelnydami vos 17 taškų. Jie atkuto trečiajame, per kurį pelnė daugiau taškų (20), nei per pirmus du, ir po 30 minučių priartėjo iki 37:47.

Visgi ketvirtojo kėlinio pradžioje viską sustatė į vietas. „Ežerūnas“ vėl nutolo (56:42) ir įsirašė pirmąją sezono pergalę.

„Telšiai“ pataikė vos 34 proc. metimų (22/63), iš jų – tik 20 proc. tritaškių (4/20).

„Telšiai“: Osvaldas Mačernis 18, Mantvydas Stašelis 12, Kajus Okmanas 9.

„Ežerūnas“: Karolis Lukošiūnas (4/15 metimai) ir Arnas Adomavičius po 14, Jonas Zakas ir Raimundas Ambrulaitis po 10.