Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Nelengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) įsirašė Vilniaus „Perlo“ (3-7) klubo krepšininkai. Arvydo Gronskio auklėtiniai savo aikštėje 83:78 (18:17, 24:20, 15:21, 26:20) tik mačo pabaigoje pranoko šešiais žaidėjais besivertusią „Telšių“ (6-4) komandą.

18
23
6
2

Kajui Okmanui pataikius iš toli, o Mantvydui Stašeliui pridėjus taiklų dvitaškį, likus žaisti tris minutes, „Telšiai“ netgi turėjo keturių taškų persvarą – 74:70, tačiau jos išsaugoti neleido apmaudžios klaidos.

Telšiškiai per minutę prarado tris kamuolius, tuo pasinaudoję šeimininkai laimėjo atkarpą 11:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 81:76.

Tie patys penki taškai komandas skyrė ir iki rungtynių pabaigos likus 29 sekundėms, tačiau kitoje atakoje „Telšiai“ dar sykį suklydo ir palaidojo savo šansus pakovoti dėl pergalės – 83:78.

„Telšių“ gretose mačui registruoti buvo aštuoni žaidėjai, bet žaidė tik šeši, iš kurių trys, Vilius Pocius, Mantvydas Stašelis ir Kajus Okmanas, rungtyniavo be keitimų.

„Perlas“: Lukas Kvedaravičius 19, Martynas Maskolaitis 18, Arnas Beručka 13, Deividas Sirvydis 10 (3/11 metimai).

„Telšiai“: Mantvydas Stašėlis 19 (5 kld.), Mindaugas Norkus 17 (8 atk. kam.), Kajus Okmanas 15, Vilius Pocius 11, Audrius Maneikis 10.