Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr. V.Skroblas

„Šilutės“ (10-3) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) namuose 77:71 (23:24, 18:19, 18:9, 18:19) įveikė Kauno „Žalgirio-2“ (6-7) komandą ir pirmąjį pirmenybių ratą baigė būdami trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

15
22
5
57%
4/7

Pirmuosius du kėlinius vyko apylygė kova, tačiau trečiajame kėlinyje šeimininkai spurtavo 15:2 ir susikrovė 9 taškų pranašumą (61:52).

Jaunieji žalgiriečiai ketvirtajame kėlinyje buvo sumažinę atsilikimą iki 4 taškų (64:68), tačiau tai buvo viskas, ką kauniečiai sukūrė ketvirtajame kėlinyje ir pergalę šventė šilutiškiai.

Šiose rungtynėse svečiams koją kišo klaidos, kurių jie padarė 25, kai „Šilutės“ ekipa – 12. Šeimininkai taip pat perėmė daugiau kamuolių (13-6) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (17-16).

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 21, Justas Nausėdas 15, Calebas Brownas Oetjenas 12.

„Žalgiris-2“: Martynas Sajus 17 (10 atk. kam.), Gytis Masiulis 13 (11 atk. kam.), Marius Valinskas 9.