Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse namuose rungtyniavusi „Šilutės“ (21-10) ekipa 92:66 (27:17, 27:15, 20:18, 18:16) įtikinamai nugalėjo Molėtų „Ežerūno“ (15-15) krepšininkus.

3
20
8
4

Šeimininkai rungtynių iniciatyvą perėmė jau pirmajame kėlinyje, kuomet Andriaus Globio ir Evaldo Džiaugio vedama „Šilutė“ spurtavo 10:0 ir įgijo dviženklę persvarą (19:8).

Antrajame kėlinyje „Šilutė“ ir toliau laikė žaidimo gijas savo rankose bei galutinai nulėmė rungtynių baigtį. Erikas Mikužis ir Modestas Žiaunieriūnas surinko po 4 taškus, šeimininkai laimėjo atkarpą 12:0 bei susikrovė 22 taškų pranašumą (48:26) dar prieš pirmosios dalies pabaigą.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Jeffery Perkinsas, pelnęs 19 taškų (4/7 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/5 baudų metimai), atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs bei perėmęs po 3 kamuolius.

„Šilutė“: Jeffery Perkinsas 19 (3/5 trit.), Andrius Globys 14, Erikas Mikužis 13, Justas Nausėdas 12, Calebas Oetjenas 11.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 16, Karolis Lukošiūnas 12.