Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) mače Kauno „Žalgiris-2“ (17-14) per paskutiniąsias dvi minutes nepelnė nė taško, o tuo pasinaudoję „Telšių“ (16-15) krepšininkai išvykoje 84:79 (20:26, 16:14, 20:21, 28:18) išplėšė pergalę.

24
31
58%
7/12
6

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei dviem minutėms, Rokas Jokubaitis pataikė iš vidutinio nuotolio ir padidino žalgiriečių persvarą iki 4 taškų (79:75). Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutiniai šeimininkų taškai šiose rungtynėse.

Likus minutei, Kajus Okmanas taikliais baudų metimais rezultatą išlygino (79:79), o iki ketvirčio pabaigos likus 25 sekundėms, Deividas Keburys smeigė tritaškį ir išvedė svečius į priekį 82:79.

Po Tomo Masiulio paprašytos minutės pertraukėlės, Ignas Sargiūnas du kartus prametė, o Martynas Sajus buvo priverstas prasižengti prieš Lauryną Kaveckį, kuris realizavęs baudas ir įtvirtino telšiškių pergalę.

Šiame susitikime nesulaikomas buvo Ovidijus Kaminskis, kuris pelnė 24 taškus (7/12 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 10/12 baudų metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 12 pražangų ir surinko 31 naudingumo balą.

„Žalgiris-2“: Martynas Sajus (12 atk. kam.) ir Matas Jogėla po 14, Erikas Venskus ir Lukas Uleckas po 10.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 24 (7/12 dvit., 10/12 baud. met., 31 naud. bal.), Deividas Keburys 15, Mantvydas Stašelis 14, Kajus Okmanas 10.