Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Šarūnas Vingelis ir Paulius Beliavičius kartu pataikė 11 iš 18 Šakių „Vyčio“ (6-1) tritaškių bei nutiesė komandos kelią į šeštąją pergalę paeiliui Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Eriko Kučiausko auklėtiniai svečiuose 106:99 (26:27, 27:27, 32:14, 21:31) pranoko Vilniaus „Perlo“ (4-3) krepšininkus.

27
33
4
100%
8/8

18 tritaškių per rungtynes – vienas istoriškai geriausių pasirodymų NKL istorijoje. 19 tolimų metimų per rungtynes 2015-2016 m. sezone pataikė Raseinių „Rasai“ ir „Šilutės“ klubas, kuris tokį rezultatą pakartojo praėjusiame sezone.

Trečiojo kėlinio pradžioje Karoliui Giedraičiui surinkus septynis taškus iš eilės, „Perlas“ išsiveržė į priekį ir įgijo persvarą – 61:55, tačiau tada vilniečiai nesulaikė Š. Vingelio.

Jis susmeigė keturis tolimus metimus ir inicijavo svečių spurtą 21:2, po kurio „Vytis“ ne tik persvėrė rezultatą, bet ir pirmavo dviženkliu pranašumu – 76:63. Paskui po taiklų tolimą metimą pridėjo Erikas Jakštys, P. Beliavičius ir Justas Sakalauskas bei „Vytis“ dominavo 86:66.

Dvikovoje likus žaisti 3 minutes, Šakių komanda dar pirmavo užtikrintai – 102:86. Į lemiamą šturmą pakilę vilniečiai tada laimėjo atkarpą 11:2 ir prasidėjus paskutinei minutei dar bandė kabintis – 97:104, tačiau galiausiai K. Giedraitis prametė iš toli, Domantas Vilys suklydo ir „Vytis“ išsaugojo persvarą – 106:99.

P. Beliavičius per 32 minutes pelnė 27 taškus (2/4 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 8/8 baudos), o Š. Vingelis nuo savęs per 31 minutę pridėjo 18 taškų (6/8 tritaškiai).

Vilniečiai iš toli realizavo 5/19 metimų.

„Perlas“: Domantas Vilys 25 (8/14 metimai), Karolis Giedraitis 22 (9/19 metimai), Einaras Tubutis 11 (11 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 10.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 27 (7/15 metimai), Šarūnas Vingelis 18, Quincy Smithas 16, Marijus Užupis 15 (7 kld.).