Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Molėtų „Ežerūnas“ (3-10) ketvirtojo kėlinio pabaigoje įspūdingai grįžo į rungtynes, o Arnas Beručka pasižymėjo pergalingu metimu į savo buvusios komandos krepšį.

9
16
2
4

Tomo Purlio auklėtiniai Vilniuje 85:84 (21:22, 16:25, 25:22, 23:15) įveikė Vilniaus „Perlo“ (6-7) krepšininkus ir pasiekė trečiąjį laimėjimą per pastarąsias ketverias rungtynes.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Ežerūnas“ atsilikinėjo 76:82, tačiau Raimondas Ambrulaitis ir A. Beručka pelnė po dvitaškį, o Kostas Jonuška smeigė tritaškį ir iki rungtynių pabaigos likus 17 sekundžių, svečiai išsiveržė į priekį – 83:82.

Kitoje atakoje Augustas Marčiulionis išprovokavo ir realizavo baudų metimus bei taip sugrąžino pranašumą vilniečiams, tačiau visas pastangas nubraukė A. Beručka, kuris prasiveržė po krepšiu ir aidint sirenai išplėšė pergalę Molėtų ekipai.

Svariausią indėlį į pergalę įnešęs K. Jonuška pelnė 19 taškų (6/12 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 18 (5/8 dvit., 2/6 trit.), Adas Šimonis 15 (3/5 dvit.), Domantas Vilys 11 (4/9 dvit., 1/5 trit.).

„Ežerūnas“: Kostas Jonuška 19 (6/12 dvit., 9 atk. kam.), Tauras Ulevičius 15 (3/5 dvit.), Arnas Beručka 14 (5/9 dvit.), Ernestas Ežerskis 12.