Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Mažeikių „Ereliai“ (7-11), kurie namuose 74:55 (19:10, 27:11, 15:18, 13:16) pranoko Kauno KTU krepšininkus. Kauniečiams tai buvo keturioliktoji nesėkmė paeiliui.

6
18
5
8

Šeimininkai reikalus išsprendė dar prieš ilgąją pertrauką. Antrojo kėlinio pradžioje Tomas Zdanavičius pataikė iš po krepšio, Haroldas Saprykinas atseikėjo tritaškį, o T. Zdanavičius dar pridėjo taškus su pražanga ir 14:0 spurtavę „Ereliai“ nutolo 21 taško persvara (33:12).

Apsukų nemažinę Augenijaus Vaškio auklėtiniai kėlinio pabaigoje sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą ir po pirmųjų dvidešimties minučių įtikinamai pirmavo 46:21.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė H. Saprykinas, kuris pelnė 17 taškų (4/8 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 17 (4/8 dvit.), Tomas Zdanavičius (4/5 dvit.) ir Tomas Balčiūnas (7 atk. kam.) po 11.

KTU: Matas Ragauskas 16 (4/13 trit.), Gytis Asačiovas 13 (6/8 dvit.), Adomas Sidarevičius 11 (4/7 dvit.).