Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Auškelis
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Auškelis

Mindaugas Stašys pagerino asmeninį naudingumo rekordą ir vedė Tauragės krepšinio klubą (8-11) į pergalę pratęsime Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate.

29
40
100%
12/12
7

Šeštadienio vakarą nuo tauragiškių kirčio trilerį menančiose rungtynėse 101:95 (23:20, 20:17, 18:27, 22:19, 18:12) krito Vilniaus „Perlo“ (10-9) ekipa.

Iki pridėto laiko pabaigos likus minutei, tauragiškiai pirmavo 96:90. Tuomet Liudas Valantinas dviem baudų metimais padidino šeimininkų pranašumą iki 8 (98:90), o Domantas Vilys taikliu tritaškiu sumažino atsilikimą (98:93).

Iškart po to D. Vilys perėmė kamuolį ir perdavė jį Simui Jarumbauskui, o šis išprovokavo pražangą ir stojo mesti baudų. Du taiklūs minimalios vertės metimai leido dar labiau priartėti iki varžovų ir rezultatas tapo 95:98.

Tiesa, jau kitoje aikštės pusėje pats S. Jarumbauskas prasižengė prieš M. Stašį, o pastarasis sumetė dvi baudas ir vėl atstatė 5 taškų pranašumą (100:95). Galų gale, šeimininkai šventė pelnytą pergalę rezultatu 101:95.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė M. Stašys. Krepšininkas per 33 minutes pelnė 29 taškus (4/7 dvit., 3/3 trit., 12/12 baud. met.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius bei išprovokavo 8 pražangas.

Tauragiškių lyderis šiandien pagerino ir asmeninį karjeros NKL naudingumo rekordą, surinkdamas 40 naudingumo balų.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Karolis Giedraitis, pelnęs 18 taškų (6/14 dvit., 2/6 trit.), atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 2 kamuolius.

Tauragės krepšinio klubas: Mindaugas Stašys 23 (7 rez. perd.), Tadas Sebežiovas 19, Raidas Nacius 18 (8 atk. kam.), Deividas Keburys 13 (8 atk. kam.), Paulius Morkeliūnas 12 (6 atk. kam.).

„Perlas“: Karolis Giedraitis 18, Simas Jarumbauskas 16 (9 atk. kam.), Robertas Keliačius 11, Einaras Tubutis (8 atk. kam.) ir Adas Šimonis po 10.