Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Ketvirtfinalio seriją užtikrintai baigė Šakių „Vytis“, kuris Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) namų rungtynėse 75:66 (23:8, 20:16, 17:27, 15:15) pranoko Klaipėdos „Neptūną-Akvaservį“ ir seriją laimėjo rezultatu 3-0.

12
16
6
3

Į finalinį ketvertą patekęs Šakių klubas pusfinalio mače susitiks su „Telšių“ ekipa. Finalinis ketvertas Jonavoje startuos balandžio 12-ąją.

Jog „Vytis“ buvo nusiteikęs rimtai, šeimininkai pademonstravo nuo pat susitikimo pradžios. Paulius Semaška pataikė dvitaškį, Marijus Užupis – tritaškį, o P. Semaška pridėjo dar du taškus ir Šakių klubas susikrovė 14 taškų persvarą (20:6).

Prieš prasidedant ilgajai pertraukai, Šarūnas Vingelis įskraidino tolimą metimą, P. Semaška pasižymėjo dar vienu taikliu dvitaškiu, o Karolis Brusokas įkrovė iš viršaus ir „Vytis“ pirmavo 40:24.

Vis tik prasidėjus ketvirtajam kėliniui svečiai kilo į lemiamą šturmą. Arūnas Mikalauskas realizavo baudas, Nojus Mineikis pataikė iš toli, o Rokas Gadiliauskas pridėjo dvitaškį ir prasidėjus 33-iajai mačo minutei, ekipas skyrė 4 taškai (58:62).

Jau kitoje atakoje Paulius Beliavičius pelnė taškus su pražanga, K. Brusokas pridėjo dvitaškį, o Lukas Grubauskas smeigė tritaškį ir „Vyčio“ pranašumas vėl padidėjo iki dviženklio (71:58), kurio pakako iki pat susitikimo pabaigos.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Aurelijus Pukelis pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 18 (4/6 trit.), Šarūnas Vingelis 13 (3/3 trit.), Marijus Užupis 12, Paulius Semaška 10 (5/10 dvit.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Arūnas Mikalauskas 16 (3/5 dvit., 6 kld.), Tadas Pažėra 15 (5/6 dvit.), Rokas Gadiliauskas 10.