Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Po itin prasto sezono starto Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO – NKL“) Mažeikių „Ereliai“ (1-2) sugebėjo reabilituotis.

23
29
57%
4/7
7

Raudonai balti išvykoje 101:84 (30:29, 18:19, 29:20, 24:16) nugalėjo „Palangos Kuršių“ (1-2) ekipą.

Rungtynės prasidėjo itin rezultatyviai ir atkakliai – po pirmojo kėlinio minimaliu skirtumu (30:29) pirmavo „Ereliai“.

Antrajame kėlinyje svečiai iš Mažeikių ir toliau kontroliavo rungtynių eigą, tačiau pabėgti nepavyko – 48:48.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – mažeikiškiai ir toliau išlaikė rungtynių kontrolę savo rankose ir sugebėjo įgyti pranašumą (77:68), kurį ketvirtajame kėlinyje tik dar labiau padidino.

„Kuršiai“: Karolis Sapiega 19, Quincy Tayloras 15, Aidas Viskontas ir Tautvydas Vyšniauskas po 10, Rimantas Daunys 9, Augustinas Jankaitis (7 atk. kam.) 8.

„Ereliai“: Mantvydas Staniulis (7 rez. perd., 29 naud. bal.) 23, Dovydas Daubaris (6 atk. kam., 22 naud. bal.) 18, Ivanas Aladka 13, Justas Nausėdas, Erikas Jakštys ir Augustinas Venckus po 11, Kirylas Čumakovas 10, Edgaras Preibys ir Tomas Balčiūnas po 2.