Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Ketvirtojo kėlinio pradžioje 8 taškais atsilikinėjęs Kauno „Žalgiris-2“ (5-4) po galingo spurto nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Kauniečiai ketvirčio viduryje laimėjo atkarpą 15:2 ir namie 89:86 (17:21, 28:27, 21:27, 23:11) palaužė septyniais žaidėjais besivertusį Šakių „Vytį“ (4-6).

Po Gabrieliaus Čelkos taškų ketvirtajame kėlinyje „Vytis“ buvo priekyje 79:71.

Tada Justinas Ramanauskas pelnė penkis taškus, Vitalijus Kozys – keturis, Kerras Kriisa įsmeigė tritaškį ir Arvydo Gronskio auklėtiniai išsiveržė į priekį 85:81.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Justas Sakalauskas ir K. Kriisa apsikeitė tritaškiais bei jaunieji žalgiriečiai laikė iniciatyvą savo rankose 89:84.

Domanto Vilio taškai dar sumažino Šakių komandos atsilikimą iki 86:89, tačiau kitoje žalgiriečiai, atkovoję kamuolį puolime, sudegino apie 40 sekundžių ir finišavo pergalingai 89:86.

Rezultatyviausias „Žalgirio-2“ žaidėjas K. Kriisa per 28 minutes įmetė 22 taškus (2/6 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 3/3 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolus ir išprovokavo 5 pražangas.

Šakių komanda šiame susitikime turėjo tik 7 žaidėjus: nuo suolo pakilę Laurynas Miknevičius ir Markas Užukauskas rungtyniavo atitinkamai 15 ir 14 minučių, tačiau taškų nepelnė.

„Žalgiris-2“: Kerras Kriisa 22 (5/6 trit.), Erikas Venskus ir Karolis Babušis – po 14, Justinas Ramanauskas 12 (2/6 trit.).

„Vytis“: Gabrielius Čelka ir Domantas Vilys (7/16 metimai) – po 19, Paulius Semaška 17 (7 atk. kam., 8 rez. perd., 7 kld.), Karolis Kokoška 16 (9 atk. kam.), Justas Sakalauskas 15.