Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (16-7) nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

16
25
9
6

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai svečiuose 91:77 (16:24, 28:20, 27:10, 20:23) nugalėjo Šilalės „Lūšies“ (6-18) krepšininkus.

Klaipėdiečiai sunkiai pradėjo rungtynes ir pirmuosius taškus pelnė sužaidus beveik 4 minutes (2:5). „Neptūnui-Akvaservis“ ir toliau sunkiai sekėsi rasti kelius link varžovų krepšio ir kėlinį svečiai pralaimėjo 8 taškų skirtumu (16:24).

Klaipėdiečiai antrajame kėlinyje nieko nelaukę po Vytauto Šarakausko ir Luko Kreišmonto dvitaškių metimų buvo priartėję prie šeimininkų iki 2 taškų (22:24). Antroje kėlinio dalyje klaipėdiečiams pavyko išlyginti rezultatą bei jį persverti, tačiau Šilalės krepšininkai taikė du tolimus metimus ir rezultatas buvo lygus (44:44).

Trečiasis ketvirtis prasidėjo „Neptūno-Akvaservis“ spurtu 8:0, o įpusėjus kėliniui Nojus Mineikis pataikė tritaškį, du baudos metimus pataikė V. Šarakauskas ir klaipėdiečių persvara šoktelėjo iki 12 taškų (60:48).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Lūšies“ spurtu, kuris sušvelnino rezultatą iki 10 taškų (75:65), tačiau Dovydo Romančenko ir Mato Vaitkaus pastangomis klaipėdiečiai šventė pergalę 91:77.

„Lūšis“: Mindaugas Čepauskas 14, Eimantas Žilius ir Valdemaras Knystautas po 12, Deividas Kumelis 11 (9 rez. perd.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Dovydas Romančenko 20, Matas Vaitkus 16 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Klaidas Metrikis 12 (10 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 10 (7 atk. kam.)