Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

VIKINGLOTTO-NKL čempionate nutrūko „Gargždų“ (17-16) septynių iš eilės pergalių seriją.

15
25
12
5

Eriko Kubiliaus auklėtiniai išvykoje 82:95 (28:23, 15:29, 20:17, 19:26) neatsilaikė prieš Mažeikių „Erelius“ (15-18).

Mažeikiškiai galingai pradėjo antrąjį ketvirtį, kai spurtavę 14:3 perėmė mačo kontrolę – 37:31.

Po pertraukos vienu metu šeimininkų pranašumas išaugo iki 13 taškų (67:54), tačiau svečiai prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo priartėti (63:69) ir viskas sprendėsi per paskutinias 10 minučių.

Likus žaisti 5 minutes komandas skyrė 5 taškai (76:71), tačiau tuomet mažeikiškiai spurtavo 8:0 ir tapo nebepavejami – 84:71. Šią atkarpą šeimininkams padėjo laimėti ir neatlaikę Jono Dumašiaus nervai, kuris iš pradžių užsidirbo nesportinę pražangą, o vėliau ir techninę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Mantvydas Staniulis. Gynėjas per 32 minutes pelnė 20 taškų (1/1 dvit., 5/9 trit., 3/5 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Dvigubus dublius nugalėtojams surinko Mogga Lado ir Jameelas Tayloras. Pirmasis pelnė 15 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 25 naudingumo balus, o antrasis – 15 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 25 naudingumo balus.

„Ereliai“: Mantvydas Staniulis 20 (5/9 trit., 5 rez. perd., 21 naud. bal.), Mogga Lado (6/11 dvit., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. bal.) ir Jameelas Tayloras (6/11 dvit., 11 atk. kam., 25 naud. bal.) po 15, Deividas Kumelis 12 (6 rez. perd.), Tomas Balčiūnas 10.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 22 (22 naud. bal.), Ernestas Jonkus 17 (8 rez. perd.), Jonas Dumašius ir Rimantas Daunys po 15.