Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Antrąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL – VIKINGLOTTO) sezone iškovojo „Gargždų“ (2-0) ekipa.

18
23
3
50%
3/6

Išvykoje Eriko Kubiliaus auklėtiniai 82:71 (20:17, 15:14, 30:20, 17:20) palaužė Mažeikių „Erelius“ (0-2).

Rungtynes svečiai perlaužė po ilgosios pertraukos, kuomet spurtavo (11:1) ir po Jono Dumašiaus tritaškio susikrovė 10 taškų persvarą.

Po šio smūgio Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai dar bandė kibti varžovams į atlapus ir likus 6 minutėms po Danieliaus Baslyko dvitaškio priartėjo iki 61:70.

Tačiau sėkmingai rungtynių pabaigą sužaidę ir „Gargždai“ džiaugėsi antrąja pergale.

Svečius į pergalę atvedė pirmosios sezono savaitės MVP Modestas Kumpys. Puolėjas per 33 minutes pelnė 18 taškų (6/9 dvit.), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 18 (4/5 trit.), Ernestas Naruševičius 13 (10 atk. kam.), Benjaminas Ayre 11, Andrius Gaidys 10 (5 rez. perd.), Danielius Baslykas (8 atk. kam.) ir Karolis Sapiega (9 atk. kam.) po 8.

„Gargždai“: Modestas Kumpys 18 (8 atk. kam.), Mantas Ruikis 15 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Jonas Dumašius (5 atk. kam.) ir Oskaras Pleikys (7/11 dvit., 9 atk. kam.) po 14, Deividas Anužis 8 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).