Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Antrąją pergalę paeiliui NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo „Gargždų“ (11-4) komanda, kuri po itin atkaklios kovos namuose 82:79 (21:19, 19:21, 18:17, 24:22) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (5-9), kuris patyrė penktąjį pralaimėjimą iš eilės.

27
36
75%
3/4
10

Nugalėtojus į priekį vedė 200 cm ūgio vidurio puolėjas Oskaras Pleikys. Jis per 36 minutes pelnė 27 taškus (12/16 dvit., 3/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 34 naudingumo balus.

Klaipėdietis užfiksavo asmeninius pelnytų taškų ir naudingumo balų rekordus. Iki šiol jis daugiausiai NKL – VIKINGLOTTO buvo įmetęs 24 taškus ir įsirašęs 31 efektyvumo balą.

Iki mačo pabaigos likus pustrečios minutės gargždiškiai dar pirmavo 8 taškais (78:70), bet Lukas Kreišmontas įmetė dvi baudas ir pridėjo dvitaškį, Dovydas Romančenko pelnė penkis taškus paeiliui ir likus 8 sek. „Neptūnas-Akvaservis“ priartėjo iki 1 taško skirtumo (79:80).

Galiausiai Mantas Ruikis pataikė abi baudas, Deividas Anužis perėmė kamuolį ir pergalę šventė šeimininkai.

„Gargždai“: Oskaras Pleikys 27 (12/16 dvit., 10 atk. kam.), Ernestas Bružas 13, Mantas Ruikis 12, Deividas Anužis 11 (10 atk. kam.), Modestas Kumpys 10.

„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 16 (6 atk. kam.), Petras Piekus, Matas Vaitkus ir Lukas Kreišmontas po 11, Dovydas Romančenko 9 (7 atk. kam.), Adomas Sidarevičius 8 (5 rez. perd.).