Nuotr.: Dainius Lukšta

Jonavos „CBet“ (14-2) NKL – VIKINGLOTTO čempionate patyrė pralaimėjimą po 14-os pergalių paeiliui.

Fotogalerija

Renato Kurilionoko auklėtiniai namuose 85:96 (23:17, 15:36, 22:21, 26:21) nusileido „Telšių“ (9-5) krepšininkams.

„CBet“ šiose rungtynėse vertėsi be savo vyriausiojo trenerio Virginijaus Šeškaus. Dėl asmeninių priežasčių mačui neregistruotas Ignas Labutis, ant parketo taip pat nepasirodė traumuotas Laimonas Kisielius.

Tai buvo pirmasis jonaviečių pralaimėjimas nuo 2020-ųjų spalio 15 dienos, kuomet pirmosiose čempionato rungtynėse „CBet“ 73:75 nusileido „Šilutei“.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuomet atsilikinėdami 17:23 svečiai surengė įspūdingą spurtą 36:13 ir po Igno Razučio tolimos bombos prieš ilgąją pertrauką susikrovė 18 taškų pranašumą (53:35).

Trečiojo kėlinio viduryje po Tomo Zdanavičiaus dvitaškio persvara išaugo iki 20 taškų (66:46). Po tokio nokdauno šeimininkai atsigauti nebesugebėjo. Jonavos ekipai rungtynių pabaigoje pavyko sumažinti deficitą iki 11 taškų (85:96), tačiau tai buvo viskas, ką išspaudė R. Kurilionoko auklėtiniai.

„Telšių“ gretose naudingiausiai rungtyniavo Tomas Zdanavičius, kuris per 20 minučių pelnė 20 taškų (5/6 dvit., 2/3 trit., 4/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

„CBet“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo puikus Aurimo Urbono pasirodymas. Gynėjas rungtyniavo be keitimų ir per 40 minučių pelnė 19 taškų (2/7 dvit., 2/5 trit., 9/9 baud.), atkovojo 9 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

„CBet“: Aurimas Urbonas (9 atk. kam., 4 per. kam., 6 rez. perd., 29 naud. bal.) ir Tomas Delininkaitis (3/8 trit.) po 19, Darius Tarvydas 15 (10 atk. kam., 6 kl.), Kahlilas Thomasas 14, Nojus Pankratjevas 10.

„Telšiai“: Ignas Razutis 21 (5/9 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Tomas Zdanavičius 20 (7 atk. kam.), Deividas Rasys 18 (6/10 dvit.), Laurynas Kaveckis 17 (5 atk. kam.), Gytis Sirutavičius ir Mindaugas Norkus (10 atk. kam.) po 8.