Ūgis: 199 cm
Svoris: 93 kg
Gimimo vieta: Švenčionėliai, Lietuva

Naudingiausiu NKL – VIKINGLOTTO 16-osios savaitės krepšininku tapo Jonavos „CBet“ puolėjas Darius Tarvydas.

29-erių 199 cm ūgio krepšininkas praėjusią savaitę per dvejas rungtynes užfiksavo 14,5 taško, 8 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvių perdavimų, 3,5 perimto kamuolio ir 31,5 naudingumo balo statistiką.

Susitikime su Mažeikių „Ereliais“ D. Tarvydas surinko trigubą dublį: 11 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų, 5 perimtus kamuolius ir 37 naudingumo balus.

Tuo metu akistatoje su „Telšiais“ atletas pelnė 18 taškų, pridėjo 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, tris blokus bei 26 efektyvumo balus.

Dėl COVID-19 viruso komandoje po pustrečios savaitės pertraukos į aikštę grįžusi Jonavos ekipa pasiekė abi pergales.

D. Tarvydas šį sezoną vidutiniškai pelno po 19 taškų ir rezultatyviausių NKL – VIKINGLOTTO krepšininkų sąraše dalijasi 1-2 vietomis. Krepšininkas renka po 24 naudingumo balus, o tai yra antras geriausias rezultatas.

Pristatome ir kitus keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į geriausių žaidėjų penketuką.

Ja'wanas Davisas, Joniškio „Delikatesas“
Vid. 26 tšk., 3 atk. kam., 4 rez. perd., 1 per. kam., 27,5 naud. bal.

„Delikateso“ gynėjas praėjusią savaitę abejose rungtynėse žaidė po 40 minučių. Dvikovoje su Šilalės „Lūšimi“ jis surinko 26 taškus (4/6 dvit., 4/10 trit., 6/6 baudų) ir 27 naudingumo balus, o su Šakių „Vyčiu“ pataikė 6 tritaškius iš 8 ir įsirašė 26 taškus.

GM: 18

31-erių 184 cm ūgio krepšininkas per sužaistas 7 rungtynes fiksuoja 19,4 taško ir 18,9 naudingumo balo statistiką.

Modestas Kumpys, „Gargždai“
23 tšk., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 28 naud. bal.

29-erių 194 cm ūgio Modestas Kumpys sužaidė tik vieną mačą, tačiau itin prisidėjo prie to, kad „Gargždai“ liktų rungtynėse su Šakių „Vyčiu“ ir padėtų pasiekti pergalę per trečią pratęsimą 119:115.

Tąkart krepšininkas žaidė 47 minutes ir pelnė 23 taškus (2/8 dvit., 5/7 trit., 4/5 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir surinko 28 naudingumo balus.

Krepšininkas šį sezoną vidutiniškai fiksuoja 17,8 efektyvumo balo ir naudingiausių žaidėjų rikiuotėje yra aštuntas.

Aurelijus Pukelis, Šakių „Vytis“
Vid. 23 tšk., 14 atk. kam., 3 rez. perd., 33 naud. bal.

Aurelijus Pukelis dvikovoje su „Gargždais“ buvo sunkiai sustabdomas. Tuomet šilališkis per 42 minutes įmetė 34 taškus (10/16 dvit., 2/3 trit., 8/11 baudų), atkovojo 20 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 49 naudingumo balus.

20 atkovotų kamuolių – naujas krepšininko rekordas.

Darjušas Lavrinovičius, Šakių „Vytis“
Vid. 25,5 tšk., 9,5 atk. kam., 3 rez. perd., 1,5 bl., 37 naud. bal.

Tiek A. Pukelis, tiek ir D. Lavrinovičius savaitės MVP netapo, kadangi jų atstovaujama ekipa patyrė vieną nesėkmę.

Darjušas „Vytį“ tempė į triumfą rungtynėse su Joniškio „Delikatesu“, kurias „Vytis“ laimėjo užtikrintai. Tuomet centras pelnė 35 taškus (7/7 dvit., 6/7 trit., 3/3 baudų), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 47 naudingumo balus.

„Vyčio“ centras pagerino asmeninius pelnytų taškų ir naudingumo rekordus NKL – VIKINGLOTTO čempionate. 47 naudingumo balų pasirodymas – trečias geriausias lygoje šį sezoną.

Po tokios savaitės Darjušas savo efektyvumo vidurkį pakėlė iki 19,1, o tai tapo ketvirtu geriausiu rezultatu NKL – VIKINGLOTTO.