Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (18-3) pataikė 14 tritaškių ir iškovojo 18-ą pergalę „7bet-NKL“.

8
26
12
3

Marius Kiltinavičius auklėtiniai išvykoje 94:66 (18:19, 27:14, 20:17, 29:16) sutriuškino Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (4-18).

Rungtynėse sužaidus 14 minučių rezultatas buvo lygus – 28:28.

Visgi tada „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 10:0 ir susikrovė 10 taškų pranašumą (38:28), o po dviejų kėlinių marijampoliečiai turėjo 12 taškų persvarą (45:33).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Sūduvos-Mantingos“ pranašumas siekė 13 taškų (65:52), bet svečiai greitai išsprendė klausimą dėl nugalėtojo.

Mariaus Kiltinavičiaus kariauna spurtavo 17:2 ir likus 4 minutėms jau turėjo 28 taškų persvarą (82:54).

Marijampolės ekipos gretose efektyvumu išsiskyrė Aurimas Urbonas, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 8 taškai (1/2 dvit., 2/3 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 12 rezultatyvių perdavimų bei 26 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Šarūnas Beniušis, per 21 minutę pelnęs 17 taškų (8/10 dvit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų.

Marijampoliečiai vertėsi be Tautvydo Kliučinyko.

Klaipėdos komandai Petras Piekus per 21 minutę pelnė 13 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų.

„Neptūno“ dubleriams nepadėjo Matas Vaitkus ir Gediminas Leščiauskas.

„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 16 (6/13 dvit., 7 atk. kam.), Petras Piekus 13 (5/6 dvit.), Gediminas Leščiauskas (2/6 trit.) ir Gabrielius Mažeika (3/5 trit.) po 12.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 17 (8/10 dvit.), Lukas Aukštikalnis 16 (4/8 trit., 7 atk. kam.), Evaldas Džiaugys 11 (5/6 baud., 7 atk. kam.), Ignas Labutis 10 (2/4 trit.), Žygimantas Šimonis 9 (3/5 trit., 6 rez. perd.), Aurimas Urbonas (2/3 trit., 5 atk. kam., 12 rez. perd., 3 per. kam., 26 naud.) ir Edvinas Jezukevičius (6 atk. kam.) po 8.