Vienuoliktąją pergalę „7bet-NKL“ savaitės rungtynėse iškovojo „Šilutė“ (11-11).

28
9
75%
6/8

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai namuose 96:63 (28:22, 25:10, 28:15, 15:16) sutriuškino „Kretingos“ (6-15) krepšininkus.

Dominuoti šilutiškiai pradėjo nuo antrojo kėlinio, kuriame spurtavo 25:10 ir po Tomo Balčiūno tolimo šūvio įgijo 21 taško pranašumą (53:32).

Po pertraukos šeimininkai nepametė koncentracijos, laimėjo trečiąjį kėlinį 28:15, o po Jeremiah Culverio persvara pasiekė 34 taškus (81:47). Likęs laikas tapo formalumu.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 21 taškas (6/11 dvit., 1/1 trit., 6/8 baud.), 9 atkovoti bei 1 perimtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.