Šakių „Vytis“ (11-11) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse

20
6
Blokuoti metimai
1

Eriko Kučiausko auklėtiniai svečiuose 76:69 (19:18, 23:17, 19:19, 15:15) nugalėjo Vilkaviškio „Perlo“ (11-10) krepšininkus ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Likus 9 minutėms „Vytis“ turėjo solidų pranašumą (65:56), tačiau tuomet „Perlas“ kilo į šturmą, spurtavo 12:3 ir po Šarūno Valuntos baudos metimo likus pusantros minutės rezultatas tapo lygus – 68:68.

Tačiau pergalės šakiečiai iš rankų nepaleido: atsakė atkarpa 8:1 ir triumfavo (76:69).

„Vyčio“ gretose išsiskyrė Marijus Užupis, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 7 taškai (3/5 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Simonas Kriaučiūnas, per 18 minučių pelnęs 14 taškų (3/8 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.). Jis taip pat atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo bei surinko 10 naudingumo balų.

Vilkaviškio komandai Nedas Kancleris per 22 minutes pelnė 16 taškų (5/6 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 27 naudingumo balus.

„Perlas“: Šarūnas Valunta 17 (6/10 dvit., 6 rez. perd., 5 kld.), Nedas Kancleris 16 (5/6 dvit., 7 atk. kam., 2 blok., 27 naud.), Augustinas Venckus 13 (4/5 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Vytis“: Simonas Kriaučiūnas 14 (3/8 dvit., 5/6 baud.), Paulius Semaška 13 (3/8 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd.), Karolis Kokoška 12 (4/8 trit.), Aurelijus Pukelis 8 (7 atk. kam.), Marijus Užupis (7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Augustinas Mikštas (3/7 dvit.) po 7.