Pergalingai pirmąją „7bet-NKL“ sezono pusę užbaigė „Telšiai“ (21-5).

16
88%
7/8
6

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 78:60 (28:12, 17:11, 12:12, 21:25) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (5-21). Telšių ekipai tai buvo 3 pergalė iš eilės.

Telšių komandai Edgaras Stanionis per 30 minučių pelnė 17 taškų (7/8 dvit., 1/7 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Šeimininkai iš toli atakavo 44 proc. tikslumu (11/25 met.) ir atliko 22 rezultatyvius perdavimus.

Aštuoniese besivertę klaipėdiečiai nuo pirmojo kėlinio susidūrė su sunkumais. Varžovai demonstravo užtikrintą puolimą ir įgijo 16 taškų pranašumą (28:12). Antrajame kėlinyje „Telšiai“ nemažino apsukų ir įgijo dar solidesnę persvarą (45:19).

Po pertraukos „Neptūnas“ rankų nenuleido ir sugebėjo kiek sumažinti deficitą. Tačiau rimtesnėmis pretenzijomis į pergalę tai nevirto.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Oskaras Pleikys, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 19 taškų (7/11 dvit., 1/3 trit., 2/4 baudų), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

„Telšiai“: Edgaras Stanionis 17 (7/8 dvit., 1/7 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Andrius Globys (2/2 trit., 6 atk. kam.), Deividas Rasys (2/5 trit., 6 rez. perd.) ir Laurynas Kaveckis (3/4 trit.) po 13, Ovidijus Kaminskis (5 atk. kam.) ir Ignas Razutis (2/3 trit., 5 rez. perd.) po 8.

„Neptūnas“: Oskaras Pleikys 19 (7/11 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld., 26 naud.), Gabrielius Mažeika 15 (3/7 trit., 5 atk. kam.), Gediminas Leščiauskas 14 (5/7 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam.), Rytis Šakaitis 8.