Nuotr.: Dominykas Repečka
Nuotr. Dominykas Repečka

„7bet-NKL“ čempionate trečiąją pergalę paeiliui iškovojo „Šilutė“ (15-12).

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai namie 92:81 (20:19, 32:19, 18:29, 22:14) nugalėjo „Telšius“ (21-6).

Antrajame kėlinyje „Šilutė“ pataikė 5 iš 8 tritaškius ir 6 iš 10 dvitaškius bei susikrovė 14 taškų pranašumą (52:38), nes svečiai iš „Telšių“ prametė visus 9 tolimus metimus.

Po ilgosios pertraukos „Telšių“ ekipa kilo į šturmą – Edgaro Stanionio 5 taškai paeiliui inicijavo spurtą 12:0, kuris padėjo svečiams prisivyti varžovus (55:57), tačiau iki ketvirčio pabaigos jie nesugebėjo rezultato persverti savo naudai (67:70).

Vis tik „Šilutė“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo su 9 taškais be atsako (79:69), tad telšiškiams ir vėl teko vytis varžovus. Svečiai bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jų taikikliai buvo užsikirtę – telšiškiai prametė visus 6 tritaškius paeiliui ir patyrė pralaimėjimą.

„Telšių“ komanda pataikė vos 3 tritaškius iš 22 bandymų (13,6 proc.). Tuo metu „Šilutė“ susmeigė 12 tolimų metimų iš 21 (57,1 proc.).

Šilutės komandai Rokas Mačiulis per 33 minutes pelnė 14 taškų (1/2 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Valdas Vasylius, per 27 minutes pelnęs 15 taškų (3/9 dvit., 3/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Telšiai ekipos gretose išsiskyrė Ovidijus Kaminskis, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 23 taškai (10/11 dvit., 3/5 baudų), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 15 (3/9 dvit., 3/5 trit., 9 atk. kam.), Rokas Mačiulis (4/5 trit., 7 atk. kam.) ir Andrius Gaidys (5/8 dvit.) po 14, Tadas Poška (2/3 trit.) ir Ibrahima Sylla (4/4 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) po 12, Linas Lekavičius 9 (2/7 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.).

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 23 (10/11 dvit., 5 atk. kam., 26 naud.), Edgaras Stanionis 20 (5/6 dvit., 2/8 trit.), Deividas Rasys 10 (4/12 dvit.), Mindaugas Norkus 8 (4/8 dvit.).