Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Šakių „Vytis“ (16-12) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.

Eriko Kučiausko auklėtiniai svečiuose 77:70 (20:21, 28:19, 19:20, 10:10) po atkaklios kovos nugalėjo Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (5-22) krepšininkus ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Antrajame kėlinyje Paulius Semaška pataikė dvitaškį, Simonas Kriaučiūnas smeigė tritaškį ir Karolis Kokoška pridėjo 2 tolimus metimus, o „Vyčio“ komanda išsiveržė į priekį (31:21).

Po ilgosios pertraukos „Neptūno“ dubleriai susitvarkė gynybą ir apkarpė deficitą (60:64) ir po Oskaro Pleikio dvitaškio lemiamame ketvirtyje mėgino perlaužti rungtynes (70:72).

Visgi tiksint paskutinėms 2 minutėms Klaipėdos komandos metimai skriejo pro šalį, o „Vyčio“ ekipoje lyderio vaidmens ėmėsi Aurelijus Pukelis, kuris pelnė dvitaškį ir baudos metimą (75:70), o Paulius Beliavičius netrukus Šakių pergalę įtvirtino (77:70).

„Neptūno“ dubleriai pranoko savo varžovus kovoje po lenta – puolime sugriebė 15 kamuolių, kai Šakių komanda vos 4.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė A. Pukelis, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 21 taškas (6/8 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 35 naudingumo balai.

Klaipėdos komandai O. Pleikys per 32 minutes pelnė 17 taškų (7/14 dvit., 3/8 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

„Neptūnas“: Gabrielius Mažeika 23 (4/10 dvit., 4/7 trit.), Oskaras Pleikys 17 (7/14 dvit., 3/8 baud., 17 atk. kam., 4 rez. perd., 29 naud.), Matas Vaitkus 11 (3/7 trit.), Radvilas Kneižys 8 (2/5 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 21 (6/8 dvit., 2/4 trit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 35 naud.), Marijus Užupis 18 (3/7 dvit., 3/5 trit., 6 atk. kam.), Karolis Kokoška 11 (3/4 trit.), Paulius Semaška 10 (4/6 dvit., 0/5 trit., 5 rez. perd.).