Nuotr.: BC Gargždai
Nuotr. BC Gargždai

Šeštadienio vakarą „7bet-NKL“ čempionate vyko lyderių akistata. Po atkaklios kovos pergalę šventė „Gargždai“ (24-6).

19
28
8
83%
5/6

Gargždų klubas išvykoje 70:63 (17:22, 14:11, 23:16, 16:14) nugalėjo „Telšius“ (23-7) ir iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

Abi komandos turėjo po 23 taškus, tad po šios pergalės „Gargždai“ kyla į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Antrojo kėlinio pradžioje „Telšiai“ susikrovė 9 taškų pranašumą (26:17), tačiau svečiai iš Gargždų spurtavo ir po Dovydo Romančenko baudų metimų rezultatas tapo lygus (26:26).

Po ilgosios pertraukos „Gargždai“ perėmė rungtynių kontrolę ir įgijo 9 taškų persvarą (48:39). Visgi Ignas Razutis, Andrius Globys ir Vilius Pocius pasirūpino tuo, kad namų komanda vėl priartėtų prie varžovų (46:48).

Tiksint paskutinėms 2 rungtynių minutėms, Ignas Razutis dvitaškiu apkarpė deficitą (61:64), bet svarbiu momentu iniciatyvos ėmėsi Marius Runkauskas, kuris tritaškiu priartino „Gargždus“ prie pergalės, o Mindaugas Stašys likus 48 sekundėms baudų metimais ją įtvirtino (68:61).

Gargždų ekipos gretose išsiskyrė M. Stašys, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 19 taškų (4/7 dvit, 2/3 trit., 5/6 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Ernestas Bružas, per 35 minutes pelnęs 20 taškų (4/5 dvit., 4/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius bei surinko 25 naudingumo balus.

Telšiai komandai Edgaras Stanionis per 23 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), atkovojo 3 kamuolius bei surinko 12 naudingumo balų.

„Telšiai“: Ignas Razutis 13 (4/7 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Vilius Pocius (2/4 trit., 4 kld.) ir Edgaras Stanionis po 11, Laurynas Kaveckis 10 (2/6 trit.).

„Gargždai“: Ernestas Bružas 20 (4/5 dvit., 4/6 trit., 9 atk. kam., 25 naud.), Mindaugas Stašys 19 (4/7 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud., 8 rez. perd., 28 naud.), Marius Runkauskas 11 (3/12 trit.), Dovydas Romančenko 10 (3/10 dvit.), Giedrius Sakalas 8 (2/8 trit., 8 atk. kam.).