Eilinę pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Telšiai“ (24-7).

75%
6/8
57%
4/7

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 94:85 (18:22, 27:19, 29:22, 20:22) nugalėjo Vilkaviškio „Perlo“ (14-17) krepšininkus.

Mačą geriau pradėjo svečiai iš Vilkaviškio, kurie pirmajame kėlinyje įgijo 4 taškų pranašumą (22:18), tačiau neilgam. „Telšiai“ smogė atgal įspūdinga atkarpa 50:26 ir po Mantvydo Žukausko tritaškio trečiojo kėlinio viduryje įgijo 20 taškų persvarą (68:48).

Visgi „Perlas“ pasidavė: kilo į šturmą ir atsakė galingu spurtu 34:19, o Rokas Stankevičius dvitaškiu likus pustrečios minutės iki rungtynių pabaigos sumažino skirtumą iki 5 taškų (82:87).

Į tai Laurynas Kaveckis atsakė tritaškiu (90:82), vilkaviškiečiai dukart prametė, tačiau trečias kartas nemelavo: likus 42 sekundėms dvitaškį pelnė Augustinas Venckus (84:90).

Tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti „Perlui“, NKL vicečempionų pergalę dvitaškiu įtvirtino Edgaras Stanionis (92:84).

Telšių komandai Ovidijus Kaminskis per 30 minučių pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 4/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Deividas Rasys, per 29 minutes pelnęs 17 taškų (1/4 dvit., 5/10 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 10 naudingumo balų.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė R. Stankevičius, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 21 taškas (9/9 dvit., 0/2 trit., 3/5 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

„Telšiai“: Deividas Rasys 17 (5/10 trit.), Ovidijus Kaminskis 16 (6/8 dvit., 6 atk. kam.), Edgaras Stanionis 15 (3/5 trit.), Laurynas Kaveckis 14 (5/5 baud.), Ignas Razutis 13 (3/5 trit., 6 rez. perd.), Vilius Pocius 9 (8 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Perlas“: Rokas Stankevičius 21 (9/9 dvit., 8 atk. kam., 5 kld.), Mantas Šerkšnas 20 (3/8 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam., 4 kld.), Augustinas Venckus 17 (3/8 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Šarūnas Valunta 13, Grantas Lozoya 7.