Nuotr.: D.Petraitis
Nuotr. D.Petraitis

Vilkaviškyje sunkų egzaminą įveikę „Telšiai“ (29-7) pratęsė savo pergalių seriją „7bet-NKL“.

20
24
4
100%
4/4

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 82:77 (24:16, 17:20, 22:15, 19:26) nugalėjo Vilkaviškio „Perlą“ (15-21) ir iškovojo 6 pergalę iš eilės.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje telšiškiai turėjo 13 taškų pranašumą (64:51). „Perlas“ per tris su puse minutės spurtavo 11:0 ir ištirpdė deficitą (62:64).

Likus 2,5 minutės Ovidijus Kaminskis dvitaškiu nutolino „Telšius“ (72:64), bet tritaškiu atsakė Rokas Stankevičius (67:72). Svarbų dvitaškį tada pataikė Edgaras Stanionis, o laiko pritrūkę šeimininkai intrigos įplieksti nesugebėjo (74:67).

„Telšiai“ vis dar turi šansų pakovoti dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone. Taip atsitiks, jei Žemaitijos komanda laimės abu likusius mačus, o „Sūduva-Mantinga“ dusyk pralaimės.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė O. Kaminskis, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 20 taškų (8/11 dvit,, 4/4 baudų), 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Vilkaviškio komandai Šarūnas Valunta per 31 minutę pelnė 19 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit., 7/9 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

„Perlas“: Šarūnas Valunta 19 (2/3 trit., 7/9 baud., 27 naud.), Rokas Stankevičius 16 (5/9 dvit., 2/5 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Mantas Šerkšnas 14 (3/6 trit., 5/5 baud.), Augustinas Venckus 13 (3/7 trit.), Ernestas Naruševičius 7.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 20 (8/11 dvit., 4 rez. perd.), Edgaras Stanionis (4/6 dvit., 8 atk. kam.) ir Donnell Karon Cegers (6/12 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 15, Mantvydas Žukauskas 8 (2/5 trit.).