Užtikrintą pergalę „7bet-NKL“ pasiekė „Gargždų“ (28-8) komanda.

26
50%
4/8
7

Pauliaus Juodžio auklėtiniai namie 85:61 (28:9, 12:26, 21:12, 24:14) nugalėjo „Šilutę“ (21-16).

„Gargždai“ dar turi šansų pavyti antroje vietoje esančius „Telšius“ (29-7). Tam reikės laimėti abu likusius mačus ir tikėtis varžovų nesėkmių.

„Šilutė“ jau yra užsitikrinusi ketvirtąją vietą reguliariajame sezone ir žemiau nenusileis. Tai reiškia, kad komanda keliaus tiesiai į ketvirtfinalį.

Gargždų komandai Mantas Ruikis per 32 minutes pelnė 19 taškų (3/5 dvit., 4/8 trit., 1/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Ernestas Jonkus, per 33 minutes pelnęs 21 tašką (2/5 dvit., 3/7 trit., 8/11 baudų). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Rokas Mačiulis, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 8 taškai (3/5 dvit., 0/3 trit., 2/2 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 15 naudingumo balų.

„Gargždai“ pergalingu ritmu žygiavo jau po pirmojo kėlinio. Pranašumas išaugo iki 19 taškų (28:9). Iki pertraukos persvara buvo ištirpusi iki vienženklės, bet stabilus žaidimas leido išlikti priekyje ir ketvirtajame kėlinyje vėl susigrąžinti užtikrintą pranašumą.

„Gargždai“: Ernestas Jonkus 21 (3/7 trit., 8/11 baud., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Mantas Ruikis (4/8 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 26 naud.) ir Dovydas Romančenko (5/6 dvit., 6/8 baud.) po 19, Ernestas Bružas 13 (3/8 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Povilas Gaidys 9.

„Šilutė“: Delante Jonesas 20 (6/18 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Tomas Balčiūnas 9 (7/12 baud.), Rokas Mačiulis 8 (4 per. kam., 2 blok.), Tadas Poška ir Andrius Gaidys (4 rez. perd.) po 7.