„7bet-NKL“ čempionate kovą dėl atkrintamųjų baigė „Kretinga“ (10-27).

12
19
8
4

Ugnius Mineikis pataikė 6 tritaškius, o jo atstovaujamas Joniškio „Delikatesas“ (8-29) namuose 84:67 (14:20, 28:10, 17:28, 25:9) nugalėjo kretingiškius.

„Kretinga“ po šios nesėkmės nebeturi šansų pasivyti 12-oje vietoje esančių Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkų, kurie yra iškovoję dviem pergalėmis daugiau.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Martynas Tamulevičius, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 12 taškų (6/10 dvit.), 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Ugnius Mineikis, per 24 minutes pelnęs 20 taškų (1/3 dvit., 6/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Prieš lemiamą kėlinį „Kretinga“ atsiliko tik vienu tašku (58:59), bet per paskutines 10 minučių „Delikatesas“ spurtavo 13:0 ir susikrovė pergalingą persvarą.

Kretingos komandai Mintautas Mockus per 29 minutes pelnė 18 taškų (6/9 dvit., 1/2 trit., 3/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 20 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Ugnius Mineikis 20 (6/8 trit., 4 rez. perd.), Arūnas Rimkus 19 (7/11 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Darionas Rackley 13 (3/9 dvit., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Martynas Tamulevičius 12 (6/10 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Žilvinas Petraitis 11 (11 atk. kam.).

„Kretinga“: Mintautas Mockus 18 (6/9 dvit., 3 per. kam.), Rytis Zabita 16 (7/11 dvit., 5 atk. kam.), Eimantas Žilius 12 (4/5 dvit., 7 atk. kam., 4 kld.), Ignas Daukšys 10 (2/4 trit.).