Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

„Telšiai“ (31-7) „7bet-NKL“ čempionate iškovojo pergalę, tačiau vis vien reguliarųjį sezoną pabaigė antroje pozicijoje.

14
18
67%
4/6
6

Telšiškiai į pirmą vietą galėjo pakilti tik tokiu atveju, jeigu marijampoliečiai namuose būtų pralaimėję Vilkaviškio „Perlui“.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 84:67 (21:17, 19:15, 28:14, 16:21) užtikrintai nugalėjo Kauno r. „Atletą“ (19-19) ir iškovojo aštuntąją laimėjimą iš eilės.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Edgaras Stanionis, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 14 taškų (4/6 dvit., 2/5 trit.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Kauno r. komandai Amandas Urkis per 30 minučių pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit., 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

Antrajame kėlinyje „Telšiai“ sukūrė spurtą 10:2 ir susikrovė dviženklę persvarą (33:19). Visgi namų komanda taip lengvai varžovams pabėgti neleido ir dar prieš ilgąją pertrauką nukirpo deficitą iki 8 taškų (32:40).

Tačiau trečiajame ketvirtyje telšiškiai padidino apsukas – po Viliaus Pociaus tolimo metimo pranašumas pasiekė 24 taškus (68:44). Jie per šį ketvirtį susmeigė 5 tritaškius iš 8 bandymų.

Per likusį rungtynių laiką „Atleto“ krepšininkams stebuklo sukurti nepavyko.

„Atletas“: Amandas Urkis 15 (4/7 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam.), Dominykas Bučas 12 (5/6 dvit., 7 atk. kam., 5 kld.), Aidas Kavaliauskas (4 rez. perd.) ir Ignas Juškevičius po 8.

„Telšiai“: Edgaras Stanionis (4/6 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.) ir Mantvydas Žukauskas (5/6 dvit., 3 per. kam.) po 14, Deividas Rasys 11 (2/4 trit.), Ignas Razutis (2/3 trit.) ir Donnell Karon Cegers (4 kld.) po 8, Andrius Globys 7 (1/5 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.).