Ūgis: 197 cm
Svoris: 94 kg
Gimimo vieta: Plungė, Lietuva

„7bet-NKL“ paskutinės reguliariojo sezono savaitės MVP tapo „Telšių“ komandos puolėjas Deividas Rasys.

Žemaitijos sostinės komanda paskutinę savaitę vienintelė laimėjo abejas rungtynes, o tai 24-erių 197 cm ūgio plungiškiui D. Rasiui atvėrė kelią link savaitės MVP.

D. Rasys praėjusią savaitę vidutiniškai pelnė po 14,5 taško, atkovojo po 3,5 kamuolio, atliko po 2 rezultatyvius perdavimus ir rinko po 19 naudingumo balų.

Dvikovoje su „Šilute“ puolėjas per 27 minutes pelnė 18 taškų (7/8 dvit., 1/2 trit., 1/1 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą bei surinko 26 naudingumo balus.

Tuo metu susitikime su Kauno r. „Atletu“ D. Rasys žaidė 14 minučių ir spėjo įmesti 11 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 1/1 baudos), atlikti 2 rezultatyvius perdavimus bei surinkti 12 naudingumo balų.

Šį sezoną puolėjas vidutiniškai pelno po 12,3 taško, atkovoja po 4,6 kamuolio, atlieka po 2,2 rezultatyvaus perdavimo bei renka po 13,2 naudingumo balo.

„Telšiai“ reguliariajame sezone užėmė antrąją vietą.

Pristatome kitus keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į geriausių žaidėjų penketuką.

Mindaugas Stašys, „Gargždai“
Vid. 16,5 tšk., 3 atk. kam., 5,5 rez. perd., 1,5 per. kam., 22 naud. bal.

Mindaugas Stašys pergalingoje dvikovoje su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ per 25 minutes surinko 19 taškų, pataikydamas 5 tritaškius iš 5. Įžaidėjas pridėjo 4 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir iš viso surinko 25 naudingumo balus.

Augustinas Venckus, Vilkaviškio „Perlas“
Vid. 22,5 tšk., 1,5 atk. kam., 4,5 rez. perd., 1,5 per. kam., 21,5 naud. bal.

Augustinas Venckus sužaidė puikias rungtynes akistatoje su „Sūduva-Mantinga“. Tuomet jis per 33 minutes pelnė 36 taškus (6/10 dvit., 8/11 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balus. Visgi jo ginama ekipa prieš reguliariojo sezono nugalėtojus pralaimėjo 87:120.

Augustinas Mikštas, Šakių „Vytis“
Vid. 22,5 tšk., 11,5 atk. kam., 2 rez. perd., 30 naud. bal.

Šakių „Vyčio“ aukštaūgis Augustinas Mikštas praėjusią savaitę surinko du dvigubus dublius. Mače su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ jis įsirašė 24 taškus ir 10 sugriebtų kamuolių, o su Joniškio „Delikatesu“ – su 21 tašką ir 13 sugriebtų kamuolių.

Tapti savaitės MVP jam sutrukdė „Vyčio“ nesėkmė prieš Klaipėdos klubą.

Šarūnas Beniušis, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
Vid. 14 tšk., 7,5 atk. kam., 2 rez. perd., 23,5 naud. bal.

Š. Beniušiui rungtynėse su „Perlu“ užteko vos 16 minučių, kad jis įmestų 14 taškų (5/6 dvit., 4/4 baudų) ir surinktų 20 naudingumo balų. Kitame mače su „Gargždais“ centro sąskaitoje buvo taip pat 14 taškų ir 27 naudingumo balai.

Kviečiame dalyvauti „7bet-NKL“ atkrintamųjų spėlionėje, kurią pristato Paskolų klubas.

Spauskite čia ir užpildykite NKL atkrintamųjų medį – nuo aštuntfinalio iki pat finalo.

Pirmiausia prisijunkite arba užsiregistruokite čia – tik tuomet bus galima atlikti spėjimus. Aštuntfinalio ir ketvirtfinalio etapuose reikia spėti ir serijos rezultatą, o pusfinalio ir finalo porose – tik laimėtojus.

Tiksliausiai poras atspėjęs žaidimo dalyvis bus apdovanotas prizu – belaidėmis „AirPods Pro“ ausinėmis.

Savo spėjimus reikia pateikti iki NKL atkrintamųjų pradžios – 2022 m. kovo 16 dienos 18 valandos.