Kiek daugiau nei dvi savaites nerungtyniavusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ant parketo grįžo su trenksmu.

15
28
9
9

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 88:66 (19:16, 27:15, 20:14, 22:21) susitvarkė su Šakių „Vyčiu“ ir „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos starte išsiveržė į priekį 1-0. Serija bus žaidžiama iki trijų pergalių.

Antrosios serijos rungtynės Šakiuose vyks artėjantį antradienį.

Tuo metu šį vakarą šeimininkai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Tautvydas Kliučinykas smeigė tritaškį, Aurimas Urbonas pridėjo keturis taškus paeiliui, Ignas Labutis realizavo metimą iš vidutinio nuotolio ir 11:0 spurtavusi „Sūduva-Mantinga“ susikrovė triuškinamą persvarą – 39:21.

Marijampoliečiai visus reikalus išsprendė po ilgosios pertraukos. Šarūnas Beniušis įkrovė iš viršaus, Aurimas Kieža pridėjo dvitaškį, o po taiklių Edvino Jezukevičiaus baudų komandas skyrė 21 taškas (59:38).

Didžiausią pranašumą „Sūduva-Mantinga“ turėjo ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kuomet pirmavo 32 taškų persvarą (85:53).

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodė į trigubą dublį besitaikęs T. Kliučinykas, kuris per 23 minutes surinko 15 taškų (6/10 dvit., 1/1 trit.), 9 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką, 4 klaidas bei 28 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 15 (6/10 dvit., 9 atk. kam., 9 rez. perd., 28 naud.), Šarūnas Beniušis 14 (6/8 dvit.), Lukas Aukštikalnis 13.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 20 (6/10 trit.), Aurelijus Pukelis 14 (3/5 trit., 6 kld.), Simonas Kriaučiūnas ir Augustinas Mikštas po 8.