Nuotr.: Matas Baranauskas

Kauno r. „Atletas“ sugebėjo prasibrauti į „7bet-NKL“ finalo ketvertą.

Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 80:64 (12:7, 14:21, 27:18, 27:18) palaužė „Šilutę“.

„Atletas“ seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-2. Pusfinalyje kauniečių laukia akistata su reguliariojo sezono nugalėtoja Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

Kauno r. ekipa atsilikinėjo serijoje 1-2, tačiau prieš dvi dienas namuose laimėjo 90:67 ir nugalėjo lemiamame mače svečiuose.

„Atletas“ reguliariajame sezone užėmė penktą vietą (19-19), o „Šilutė“ – ketvirtą (21-17). „Atletas“ aštuntfinalyje eliminavo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“.

Rungtynių svarbą atspindėjo pirmasis kėlinys, per kurį abi ekipos iš viso pelnė 19 taškų. „Atletas“ kurį laiką turėjo nežymų pranašumą, bet geriau pirmąją pusę užbaigė šeimininkai (28:26).

Po pertraukos „Atletas“ laimėjo svarbią atkarpą 9:0 ir išsiveržė į priekį (45:41). Ketvirtajame kėlinyje „Šilutė“ priartėjo (51:55), bet Aidas Kavaliauskas įmetė dvitaškį su pražanga, Ignas Juškevičius pridėjo taiklų metimą ir svečiai nutolo (60:51).

„Šilutė“ dar bandė kabintis, bet nerado kelių pro varžovų gynybą. Likus 4 minutėms Martynas Linkevičius pataikė kertinį tritaškį ir palaužė „Šilutę“ (70:55).

Kauno r. ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Martynas Linkevičius, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 11 taškų (1/5 dvit., 3/5 trit.), 17 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 21 naudingumo balas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Rolandas Alijevas, per 19 minučių pelnęs 16 taškų (8/10 dvit.). Jis taip pat atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 13 naudingumo balų.

Šilutės komandai Tomas Balčiūnas per 32 minutes pelnė 17 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit., 7/13 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

„Šilutė“: Tomas Balčiūnas 17 (5/10 dvit., 7/13 baud., 12 atk. kam., 2 blok., 27 naud.), Delante Jonesas 14 (5/8 dvit., 0/5 trit.), Rokas Mačiulis 9 (3/5 trit.).

„Atletas“: Rolandas Alijevas 16 (8/10 dvit.), Ignas Juškevičius 14 (8/15 baud., 6 atk. kam.), Aidas Kavaliauskas (2/3 trit., 5 rez. perd.) ir Dominykas Bučas (4/5 dvit.) po 12, Martynas Linkevičius 11 (3/5 trit., 17 atk. kam.).

Finalo ketvertas vyks balandžio 21-23 dienomis Palangoje. Bilietus galite įsigyti paspaudę čia.