Nuotr.: M. Baranauskas

Simas Jasaitis po sezono pertraukos sugrįžo į krepšinį, tačiau jo atstovaujama Mažeikių „M Basket“ (0-1) ekipa „7bet-NKL“ pirmenybių starte patyrė pralaimėjimą.

Osvaldo Kurausko auklėtiniai išvykoje 71:91 (17:20, 15:26, 17:20, 22:25) nusileido „Šilutės“ (1-0) ekipai.

S. Jasaitis per 19 minučių surinko 4 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit., 2/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, klaidą, perimtą kamuolį ir 6 naudingumo balus.

Po 18 metų į Mažeikių ekipą sugrįžęs Artūras Jomantas pridėjo 8 taškus (3/3 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 6 išprovokuotas pražangas ir 11 naudingumo balų.

Pergalingus pamatus šilutiškiai pasiklojo dar pirmoje mačo pusėje, kuomet spurtavo 25:16 ir susikrovė 14 taškų pranašumą (46:32), kurį po pertraukos buvo padidinę iki 28 taškų (91:63).

Šilutės komandai Joshua Alexanderis per 28 minutes pelnė 20 taškų (7/12 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 28 naudingumo balus.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babušis, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 11 taškų (2/4 dvit., 2/7 trit., 1/1 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 15 naudingumo balų.

„Šilutė“: Joshua Alexanderis 20 (7/12 dvit., 6/8 baud., 8 atk. kam., 28 naud.), Karolis Sapiega (4/5 trit.) ir Jalenas Warrenas (4/6 dvit., 3/5 trit.) po 19, Yevhenas Balabanas 13 (4/5 dvit., 3 per. kam.), Eduardas Targonskis 7.

„T Basket“: Ginas Mulevičius 12 (2/3 trit.), Karolis Babušis 11 (2/7 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Moussa Mayaki (4/6 dvit., 5 atk. kam.) ir Dmytro Zhuravlov po 9, Edi Sinadinovičius (2/3 trit., 7 rez. perd.) ir Artūras Jomantas po 8, Mindaugas Motuzas 7.