Nuotr.: R. Lukoševicius

Vilniaus „Stekas“ (2-1) iškovojo antrąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Tomo Purlio auklėtiniai namie 89:72 (32:14, 15:23, 26:15, 16:20) nugalėjo Vilniaus „Rytą-2“ (1-2).

Nugalėtojams Tadas Rinkūnas per 30 minučių pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, dukart suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

Vilniaus ekipoje rezultatyviausiai žaidė Mantas Šerkšnas, per 27 minutes pelnęs 21 tašką (7/8 dvit., 1/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

Nuo pirmojo kėlinio dominavęs „Stekas“ anksti susikrovė 20 taškų persvarą (32:12), tačiau „Rytas-2“ surengė atsakomąjį spurtą ir antrajame ketvirtyje nukirpo deficitą iki 5 taškų (31:36).

Visgi po ilgosios pertraukos „Stekas“ vėl perėmė rungtynių kontrolę ir po Justo Šukelio dvitaškio įgijo rekordinį 26 taškų pranašumą (73:47), kuris galiausiai garantavo pergalę.

„Stekas“: Mantas Šerkšnas 21 (7/8 dvit., 1/5 trit.), Tadas Rinkūnas 18 (4/8 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Augustas Šuliauskas 15 (4/4 dvit., 2/3 trit.), Lukas Pivoriūnas 9, Justas Šukelis 7.

„Rytas-2“: Modestas Babraitis 13 (4/10 dvit., 7 atk. kam.), Augustinas Kiudulas (4 kld.), Arūnas Rimkus ir Gediminas Alisas (4/4 dvit.) po 9, Lukas Valantinas 8 (4/5 dvit.).