„7bet-NKL“ čempionate „Telšiai“ (4-0) toliau žingsniuoja be pralaimėjimų.

22
3
77%
10/13

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 91:67 (30:13, 21:18, 20:16, 20:20) sutriuškino Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (0-4), kuriam tai jau ketvirtasis kluptelėjimas paeiliui.

Telšiškiai dar pirmajame kėlinyje uraganiniu puolimu įgijo 17 taškų persvarą (30:13), o Klaipėdos jaunimas per likusį laiką rimtesnio pasipriešinimo nebesukūrė. Prieš pat rungtynių pabaigą po Tomo Rimšos dvitaškio „Telšiai“ pasiekė ir triuškinančią 32 taškų persvarą (91:59).

Telšiškius į priekį vedė Ovidijus Kaminskis, kurio sąskaitoje per 16 minučių buvo 20 taškų (10/13 dvit.), atkovotas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai bei 22 naudingumo balai.

Pralaimėjusiems Rytis Šakaitis per 27 minutes pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, perėmė 3 kamuolius bei surinko 18 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys (3/10 dvit.) ir Rytis Šakaitis (5/6 dvit., 3 per. kam.) po 13, Kristupas Leščiauskas (2/4 trit., 4 kld.) ir Kristupas Keinys (5/6 dvit.) po 10, Aringas Brazauskas 7.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 20 (10/13 dvit., 3 per. kam.), Vilius Pocius 11, Laurynas Mikalauskas 10 (4/6 dvit.), Mindaugas Norkus (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Deividas Rasys (5 atk. kam.) ir Tomas Rimša (4/5 dvit., 0/5 trit.) po 9, Ignas Razutis 7 (4 rez. perd.).