Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Maksimas Lutsenko pelnė 26 taškus ir jo vedama „Kretinga-VR Servisas“ (2-1) iškovojo antrąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse.

26
25
83%
5/6
50%
5/10

Arimanto Mikaločiaus treniruojama Kretingos komanda išvykoje 97:85 (20:26, 31:22, 19:19, 27:18) susitvarkė su Vilniaus „Ryto-2“ (1-3) jaunuoliais.

Kretingai M. Lutsenko per 31 minutę surinko 26 taškus (5/10 dvit., 5/6 trit., 1/2 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas bei 25 naudingumo balus.

„Ryto-2“ ekipoje išsiskyrė Andreas Kalogiros, kuris per 28 minutes pelnė 15 taškų (4/5 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius bei surinko 20 naudingumo balų.

Vilniečiai antrajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą (34:24), tačiau M. Lutsenko, Rytis Zabita ir Edgaras Dainys pataikė po dvitaškį, Raidas Nacius pridėjo du tritaškius ir kretingiškiai išlygino rezultatą (38:38).

Atkakli kova vyko iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio, kai Laurynas Klimas likus 4 minutėms tritaškiu priartino „Ryto“ dublerius prie varžovų (80:81), bet tuomet kretingiškiai mačą užbaigė spurtu 14:5 bei išsivežė pergalę iš Vilniaus.

„Rytas-2“: Modestas Babraitis 19 (6/10 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 7 kld.), Andreas Kalogiros 15 (4/5 dvit., 2/4 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Gytis Valickas 13 (3/5 trit.), Bohdanas Bryniukas 11 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Laurynas Klimas 9, Arūnas Rimkus 8 (4/6 dvit., 5 rez. perd.).

„Kretinga-VR Servisas“: Maksimas Lutsenko 26 (5/10 dvit., 5/6 trit., 8 atk. kam., 25 naud.), Martynas Mažeika (5/12 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Raidas Nacius (4/6 dvit., 2/4 trit.) po 17, Rytis Zabita 16 (8/11 dvit., 9 atk. kam.), Mantvydas Žukauskas ir Valerii Anisimov (4/9 dvit., 4 blok.) po 8.