Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Savaitės rungtynėse „Telšiai“ (8-0) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 80:66 (21:15, 19:17, 23:23, 17:11) nugalėjo Vilkaviškio „Perlą“ (4-4) ir iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Deividas Rasys, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 17 taškų (5/6 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai bei 22 naudingumo balai.

17
22
100%
4/4
83%
5/6

Trečiojo kėlinio pradžioje telšiškiai įgijo dviženklę persvarą (45:35), tačiau „Perlas“ smogė atgal ir nukirpo deficitą iki 2 taškų (52:54).

Visgi svečiai iš Telšių nesutriko – lemiamo kėlinio pradžioje atstatė dviženklį pranašumą (67:57) ir užtikrintai užbaigė rungtynes.

Vilkaviškio komandai Aidas Kavaliauskas per 22 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

„Perlas“: Aidas Kavaliauskas (2/4 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Augustine'as Ejike Ene (3/8 trit.) po 11, Rokas Stankevičius (7 atk. kam.), Ernestas Naruševičius (5/9 dvit.) ir Jonas Levickas (4/7 dvit.) po 10, Gytis Mačionis 8 (2/6 trit.).

„Telšiai“: Deividas Rasys 17 (5/6 dvit., 5 atk. kam.), Laurynas Kaveckis 14 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Ignas Razutis 13 (3/8 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Mindaugas Norkus 10 (4/7 dvit.), Ernestas Bružas 9 (2/3 trit.), Ovidijus Kaminskis 8 (4/11 dvit., 11 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.).