Nuotr.: R. Lukoševicius
Nuotr. R. Lukoševicius

Vilniaus „Rytas-2“ (3-6) surengė solidų pasirodymą ir sugrįžo į pergalių kelią „7bet-NKL“ čempionate. Andriaus Šležo auklėtiniai namie 89:62 (24:12, 27:12, 18:22, 20:16) įveikė Mažeikių „M Basket“ (2-6).

19
24
75%
3/4
5

Geriau rungtynes pradėję vilniečiai dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (22:10). Nors antrojo ketvirčio pradžioje svečiai iš Mažeikių po Mindaugo Motuzo tritaškio smarkiai nukirpo atsilikimą (22:28), tačiau tada „Rytas-2“ spurtavo 23:2 ir išėjo į ilgąją pertrauką net su 27 taškų persvara (51:24).

Trečiajame kėlinyje „M Basket“ startavo atkarpa 14:0 ir neleido šeimininkams penkias minutes pelnyti taškų (38:51), tačiau vėliau vilniečiai situaciją stabilizavo ir saugiai uždarė rungtynes.

Vilniaus komandai Augustinas Kiudulas per 30 minučių pelnė 19 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit., 4/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Moussa Mayaki, kurio sąskaitoje per 16 minučių buvo 15 taškų (6/8 dvit., 3/6 baudų trit.), 3 atkovoti kamuoliai bei 16 naudingumo balų.

„Rytas-2“: Augustinas Kiudulas 19 (3/4 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Gediminas Alisas 14 (7/10 dvit., 9 atk. kam.), Modestas Babraitis 12 (8/8 baud., 11 atk. kam., 4 kld.), Kristupas Smirnovas 11, Andreas Kalogiros 9 (2/8 trit.).

„M Basket“: Moussa Mayaki 15 (6/8 dvit.), Petras Piekus 12 (5/9 dvit., 6 atk. kam.), Mindaugas Motuzas 10 (6 atk. kam.), Artūras Jomantas 8, Edi Sinadinovičius 7 (1/5 trit., 6 kld.).