Nuotr.: L.šeputis
Nuotr. L.šeputis

Penktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Joniškio „Delikatesas“ (5-8), išvykoje 82:75 (28:29, 12:15, 22:16, 20:15) nugalėjęs Vilniaus „Steką“ (5-7).

23
33
100%
8/8
5

2 pergalėmis per 10 turų sezoną pradėjusiam „Delikatesui“ tai buvo trečioji pergalė paeiliui.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova, o po jos 44:40 pirmavo „Stekas“.

Po pertraukos iniciatyvą perėmė Joniškio klubas, trečiojo kėlinio viduryje atkarpą 9:0 laimėję joniškiečiai išsiveržė į priekį 53:50, o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 62:60.

Ketvirtąjį kėlinį Žilvino Petraičio auklėtiniai pradėjo atkarpa 10:2 ir susikrovė dviženklį persvarą (72:62).

„Delikatesas“ persvaros nebeiššvaistė ir šventė pergalę sostinėje, kuri jiems buvo trečioji iš eilės.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Darionas Rackley, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 23 taškai (3/5 dvit., 3/5 trit., 8/8 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 33 naudingumo balai.

Puikiai jam talkino 23 taškus (5/7 dvit., 3/10 trit., 4/4 baud.) pelnęs Šarūnas Kulevičius. 36 minutes žaidęs veteranas taip pat pridėjo 6 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 5 perimtus kamuolius ir 30 naudingumo balų.

Vilniaus komandai Tadas Rinkūnas per 30 minučių pelnė 26 taškus (5/10 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

„Stekas“: Tadas Rinkūnas 26 (5/10 dvit., 4/7 trit.), Mantas Šerkšnas 12 (2/7 trit.), Karolis Brusokas 9 (4/7 dvit.), Justas Sinica (2/4 trit.) ir Augustas Šuliauskas (1/6 trit., 5/7 baud., 9 rez. perd.) po 8.

„Delikatesas“: Darionas Rackley (3/5 trit., 8/8 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 33 naud.) ir Šarūnas Kulevičius (5/7 dvit., 3/10 trit., 6 atk. kam., 5 per. kam., 30 naud.) po 23, Corey Boydas 19 (7/14 dvit., 7 atk. kam.), Povilas Gaidys 12 (2/2 trit., 8 atk. kam., 2 blok.).