Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Karolis Babušis plapliupo tritaškiais, o jo atstovaujama Mažeikių „M Basket“ (9-8) šventė devintąją pergalė „7bet-NKL“ pirmenybėse.

11
22
4
7

Mažeikių klubas namie 82:64 (24:19, 20:11, 15:16, 23:18) nugalėjo Vilkaviškio „Perlą“ (7-9).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo K. Babušis, per 27 minutes pelnęs 18 taškų (0/1 dvit., 5/9 trit.). Jis taip pat atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, sykį suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

Šeimininkai rungtynių iniciatyvą perėmė dar antrajame kėlinyje, kai po Simo Jasaičio dvitaškio įgijo dviženklę persvarą (34:24). Nors po ilgosios pertraukos Mažeikių ekipos pranašumas išaugo iki 16 taškų (46:30), tačiau svečiai iš Vilkaviškio surengė atsakomąjį spurtą 10:0 ir vėl priartėjo prie „M Basket“ (40:46).

Kertiniu momentu atsibudusi Mažeikių komanda netrukus atstatė dviženklį pranašumą (55:40), kurio jie nebeiššvaistė iki pat mačo pabaigos.

„M Basket“ komandai Artūras Jomantas per 31 minutę pelnė 11 taškų (5/6 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Aidas Kavaliauskas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 10 taškų (4/8 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

„Mažeikiai“: Karolis Babušis 18 (5/9 trit.), Mindaugas Motuzas 15 (3/5 trit., 5 atk. kam.), Simas Jasaitis 12 (2/4 trit., 11 atk. kam.), Artūras Jomantas 11 (5/6 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.), Šarūnas Valunta 8 (4/5 dvit., 8 rez. perd.), Ginas Mulevičius 7 (3 per. kam.).

„Perlas“: Aidas Kavaliauskas (4/8 dvit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Amandas Urkis (2/8 trit., 5 atk. kam.), Gytis Mačionis ir Ernestas Naruševičius (5/6 dvit.) po 10, Jurijus Kondrakovas 8 (2/5 trit.).