Nuotr.: L.Šeputis
Nuotr. L.Šeputis

Pratęsimo dramą išgyvenusi „Šilutė“ (9-7) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

26
27
100%
9/9
47%
7/15

Šilutės klubas savo aikštėje 82:76 (15:19, 20:13, 14:17, 18:18, 15:9) per pridėtą laiką išsigelbėjo prieš Joniškio „Delikatesą“ (6-10).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje likus 68 sekundėms rezultatas buvo lygus – 63:63. Darionas Rackley pataikė tris baudų metimus iš eilės, o Julius Liesis pateikė dviejų taškų vertės atsakymą (65:66). Tada Corey Boydas pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų, o Linas Lekavičius likus 7 sekundėms išplėšė pratęsimą (67:67).

Likus 66 sekundėms iki pridėto laiko pabaigos Vilius Akučka tritaškiu išvedė svečius iš Joniškio į priekį (76:75), tačiau Joshua Alexanderis persvėrė rezultatą, o treneris Žilvinas Petraitis užsidirbo techninę pražangą. Jalenas Warrenas ir Edgaras Preibys sumetė baudų metimus ir įtvirtino sunkią šeimininkų pergalę.

Šilutės komandai J. Warrenas per 38 minutes pelnė 26 taškus (7/15 dvit., 1/3 trit., 9/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė D. Rackley, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 22 taškai (6/9 dvit., 2/9 trit., 4/4 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 26 (7/15 dvit., 9/9 baud., 5 atk. kam., 5 kld., 27 naud.), Julius Liesis 14 (4/4 dvit., 2/5 trit., 5 rez. perd.), Linas Lekavičius (3/9 dvit., 7 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Joshua Alexanderis (5/14 dvit., 14 atk. kam.) po 10, Yevhenas Balabanas 9 (8 atk. kam., 2 blok.), Edgaras Preibys 8 (2/4 trit., 6 atk. kam., 4 kld.).

„Delikatesas“: Darionas Rackley 22 (6/9 dvit., 2/9 trit., 6 rez. perd.), Povilas Gaidys 16 (6/10 dvit., 11 atk. kam., 4 kld.), Vilius Akučka 12 (4/9 trit.), Nedas Kancleris 11 (8/8 baud.), Fernando Salsamendi 8 (1/9 trit., 12 atk. kam., 3 per. kam.), Corey Boydas 7 (3/12 dvit., 14 atk. kam.).