Nuotr.: R. Lukoševicius
Nuotr. R. Lukoševicius

Tadas Rinkūnas pelnė 28 taškus ir jo traukiamas Vilniaus „Stekas“ (8-9) triumfavo „7bet-NKL“ pirmenybėse.

28
31
56%
5/9
5

Tomo Purlio auklėtiniai savo aikštėje 93:75 (22:18, 28:23, 18:13, 25:21) pranoko „Šilutę“ (9-8).

Vilniaus komandai T. Rinkūnas per 34 minutes pelnė 28 taškus (6/8 dvit., 5/9 trit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

Antrojo ketvirčio pabaigoje po T. Rinkūno tritaškio „Stekas“ pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (45:34), kurią iki ketvirtojo kėlinio padidino iki 14 taškų (68:54).

Antroje rungtynių pusėje „Šilutė“ nepriartėjo arčiau nei per 9 taškus ir iš Vilniaus išvyko be pergalės.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Edgaras Preibys, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 13 taškų (5/9 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

„Stekas“: Tadas Rinkūnas 28 (6/8 dvit., 5/9 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld., 31 naud.), Mantas Šerkšnas 17 (3/7 trit.), Lukas Pivoriūnas (6/7 dvit., 6 atk. kam.) ir Justas Sinica (4/5 trit.) po 14, Paulius Semaška 11 (1/5 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Karolis Brusokas 7 (5 atk. kam., 2 blok.).

„Šilutė“: Yevhenas Balabanas 14 (6/7 dvit.), Edgaras Preibys 13 (5/9 dvit., 3 per. kam.), Joshua Alexanderis 12 (5/8 dvit., 9 atk. kam.), Julius Liesis (3/4 trit., 5 rez. perd., 7 per. kam., 6 kld.) ir Tadas Cibulskas (3/4 trit.) po 11, Jalenas Warrenas 7 (5/5 baud., 5 rez. perd.).