Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Paskutinėmis sekundėmis Ignas Razutis ėmėsi iniciatyvos ant savo pečių ir jo tritaškis skrodė tinklelį, o „Telšiai“ (18-3) išplėšė dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

25
29
1
73%
8/11

Ryčio Vaišvilos treniruojamas klubas išvykoje 83:80 (24:17, 16:25, 21:19, 22:19) rungtynių pabaigoje nukovė Vilniaus „Steką“ (9-11).

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos Paulius Semaška tolimu šūviu išlygino rezultatą – 77:77, tačiau netrukus I. Razutis atsakė tuo pačiu (80:77).

Netrukus Paulius Semaška sumetė baudas, Deivydas Rasys prametė, o Augustas Šuliauskas pataikė tik vieną iš dviejų baudos metimų bei vėl lygino rezultatą – 80:80.

Likus 12 sekundžių paskutinė ataka priklausė „Telšiams“. Kamuolį priėmęs I. Razutis išlaukė paskutinių sekundžių ir paleido tolimą metimą, kuris nulėmė „Telšių“ triumfą.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Mindaugas Norkus, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 25 taškai (8/11 dvit., 2/2 trit., 3/5 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

Vilniaus komandai Gediminas Povilauskas per 26 minutes pelnė 11 taškų (5/6 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

„Stekas“: Paulius Semaška 18 (3/7 dvit., 3/8 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Augustas Šuliauskas 16 (2/4 trit., 6/7 baud., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Gediminas Povilauskas (5/6 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.) ir Justas Sinica (2/5 trit.) po 11, Tadas Rinkūnas 9 (3/9 dvit.).

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 25 (8/11 dvit., 2/2 trit., 29 naud.), Ovidijus Kaminskis 19 (7/12 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Deividas Rasys 18 (3/9 dvit., 9/10 baud., 11 atk. kam., 29 naud.).