Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (21-3) pratęsė pergalingą žygį „7bet-NKL“ čempionate.

16
23
100%
2/2
100%
4/4

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namie 97:68 (23:13, 21:19, 30:15, 23:21) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (5-19).

Marijampoliečiai dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (23:7), kurią išsaugojo iki ilgosios pertraukos (44:32).

Trečiajame ketvirtyje klaipėdiečiai krito į dar didesnę duobę, kai šeimininkai spurtavo 10:0 ir po Marijaus Užupio baudų susikrovė 20 taškų pranašumą (53:34).

Per lemiamą kėlinį Marijampolės ekipa toliau dominavo aikštėje, o komandas vienu metu skyrė net 35 taškai (90:55).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias „7bet-NKL“ rungtynes sužaidęs 17-metis Augustas Merkys susmeigė 5 iš 7 tolimus metimus ir pataikė 1 iš 2 dvitaškių.

Marijampolės komandai Aurelijus Pukelis per 16 minučių pelnė 17 taškų (3/7 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Jonas Paukštė, kurio sąskaitoje per 14 minučių buvo 14 taškų (4/7 dvit., 6/6 baud.), 4 atkovoti kamuoliai bei 16 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Augustas Merkys (5/7 trit.) ir Aurelijus Pukelis (3/7 dvit., 3/3 trit., 6 atk. kam., 2 blok.) po 17, Marijus Užupis (4/4 dvit., 2/2 trit.) ir Viktors Iljins (7/11 dvit., 9 atk. kam., 3 blok.) po 16, Justas Nausėdas 11 (3/5 trit.), Tautvydas Kliučinykas 7 (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Jonas Paukštė 14 (4/7 dvit., 6/6 baud.), Gabrielius Mažeika (2/6 trit.) ir Matas Repšys (3/7 dvit.) po 10, Aringas Brazauskas 7 (2 blok.).