Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Antrąjį „7bet-NKL“ ratą Mažeikių „M Basket“ (15-11) uždarė triuškinančia pergale.

17
36
11
71%
5/7

Karolis Guščikas surinko dvigubą dublį ir jo vedamas klubas išvykoje 90:62 (24:11, 19:19, 23:19, 24:13) sutriuškino Palangos „Kuršius“ (9-17).

Palangiškiai vertėsi be Justino Youngo ir Tado Budrio.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė K. Guščikas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 17 taškų (6/7 dvit., 5/7 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 36 naudingumo balai.

Mažeikiškiai dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (24:11), kurią po ilgosios pertraukos padidino iki 21 taško (60:39).

Prieš pat mačo pabaigą „M Basket“ pranašumas išaugo iki 32 taškų (90:58).

Palangos komandai Tadas Kararinas per 32 minutes pelnė 17 taškų (8/12 dvit., 0/1 trit., 1/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Tadas Kararinas 17 (8/12 dvit., 8 atk. kam.), Ernestas Jaškus (2/6 trit.) ir Martynas Pocevičius (4/9 dvit.) po 13, Mantas Litvinas 10 (2/3 trit.), Tadas Kymantas 9 (3/7 dvit., 5 rez. perd.).

„M Basket“: Karolis Guščikas (6/7 dvit., 5/7 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 36 naud.) ir Karolis Babušis (3/7 trit., 5 kld.) po 17, Simas Jasaitis 15 (4/6 dvit., 2/3 trit.), Jokūbas Rubinas 13 (5/7 dvit.), Šarūnas Valunta 8 (2/2 trit.), Mindaugas Motuzas 7.